Pozitif Psikoloji Kulübünden Seçmen Davranışı Paneli Etkinliği

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Kulüplerinden Pozitif Psikoloji Kulübü Seçmen Davranışı etkinliği gerçekleştirdi. 11 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşen etkinliğe İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğr. Üyesi ve aynı zamanda Rektör Danışmanı Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN, Dr. Öğr. Üyesi Merve ÇEBİ, Dr. Öğr. Üyesi Meltem Narter davetli konuşmacı olarak katılım sağladı.

        

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Kulüplerinden Pozitif Psikoloji Kulübü Seçmen Davranışı etkinliği gerçekleştirdi. 11 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşen etkinliğe İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğr. Üyesi ve aynı zamanda Rektör Danışmanı Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN, Dr. Öğr. Üyesi Merve ÇEBİ, Dr. Öğr. Üyesi Meltem Narter davetli konuşmacı olarak katılım sağladı.Etkinlik Güney Yerleşke Sokrates Salonunda yapıldı. Yüz yüze ve online eş zamanlı gerçekleşen etkinliğe 88 kişi katılım sağladı.

Etkinlikte katılımcı öğrencilerle Siyaset bilimi ve pozitif psikoloji alanına nörobilimsel bir yaklaşımla sunmayı ve seçmen davranışlarının ölçüülmesi ve seçmen davranış şekillerine öneli konularda panel etkinlği gerçekleştiridi.

 

19/04/2023