Haberler

Erasmus ve Uluslararası Öğrenciler Kulübü Coffee Break de bir araya geldi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü bünyesinde bulunan Erasmus ve Uluslararası Öğrenciler Kulübü coffee break etkinliği düzenledi.

Üsküdar Üniversitesinden Tebessüm Kahvesine Ziyaret

Psikoloji Kulübü down sendromlu bireylerin çalıştığı Tebessüm Kahvehanesini ziyaret etti.

Üsküdar Üniversitesi futbol takımı grupta ilk galibiyetini aldı

Üsküdar Üniversitesi futbol takımı karşılaştığı müsabakada ilk galibiyetini aldı

Erkek basketbol takımından yeni galibiyet

Üsküdar Üniversitesi erkek basketbol takımı başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Uluslararası öğrenciler Macera parkında

Üsküdar Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi, Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile İncekum Macera Parkı gezisi düzenledi

Üsküdar Tıp Kulübünün ilk etkinliği gerçekleşti!

Üsküdar Üniversitesi Tıp Kulübü ilk etkinliklerini gerçekleştirdi.

Üsküdarlı öğrenciler “geleceğe nefes” için fidan dikti

Sosyal Sorumluluk Kulübü kurucu üyeleri ve Ameliyathane 2’inci sınıf öğrencileri “Geleceğe nefes ol” kampanyasına katılarak fidan dikti.

Prof. Dr. Köksal Alver: “Tarih gibi sosyoloji de sonlanmayacak”

Sosyoloji Kulübü, Dünya Sosyologlar Günü dolayısıyla ”Sosyolojiyi Anlamak; Tarihsel Süreklilik ve Kopuş Noktaları” başlığında bir program düzenledi.

Üsküdarlı öğrenciler Edirne gezisi düzenledi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür Spor Direktörlüğü ile Hezarfen Gezi Kulübü 40 öğrencinin katılımıyla 10 Kasım Pazar günü Edirne Gezisi gerçekleşti

Üsküdarlı öğrenci sayı kralı oldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü Korfbal takımı Ata’yı Anma Üniversiteler Korfbol Turnuvasına katıldı.

Nar Harekâtı kulübü 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinliği gerçekleştirdi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Nar Harekâtı Kulübü 10 Kasım'ı Atatürk’ü Anma etkinliği gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan öğrenci konseyi üyeleri ile bir araya geldi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan öğrenci konseyi üyeleri ile bir araya geldi

Erkek basketbol takımı 1.Lig’deki ilk maçından zaferle ayrıldı

Erkek basketbol takımı 1.Lig’deki ilk maçından zaferle ayrıldı

Üsküdarlı öğrenciler doğa yürüyüşünde…

SKS ile Erasmus ve Uluslararası Öğrenciler Kulübünün düzenlediği ‘Doğa Yürüyüşü’ etkinliği Belgrat Ormanında gerçekleştirdi.

Üsküdar Üniversitesi bu yıl da İstanbul Maratonunda…

Üsküdar Üniversitesi öğrencileri bu yıl 41’incisi gerçekleştirilen İstanbul Maratonu’na katıldı.

Üsküdar’da ‘’Her Gencin bir Şarkısı Olmalı’’

Türk musikisinin seçkin eserlerinin yer aldığı konseri Cumhurbaşkanlığı Devlet Sanatçısı Recep Alper Çevirel, verdi.

Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin eğlenceli Boğaz keyfi

Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin eğlenceli Boğaz keyfi

Üsküdar’da kalite ve verimlilik tartışıldı

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü, Kalite ve Verimlilik Kulübü “Yüksek Öğretimde Kalite Önceliğimiz” konulu etkinlik düzenledi

Başkan Hilmi Türkmen tecrübe söyleşilerinin konuğu oldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Bir Düşün Sosyal ve Siyaset Kulübü “Gençlik ve Siyaset-ı” konulu etkinlik düzenledi.

Aba Güreşi Hakem Semineri Yapıldı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile Üsküdar Üniversitesi Patoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek’in büyük gayretleri ile tüm Türkiye’ye yayılan ve Dünyada ’da tanınmaya başlanan bir spor dalı olan Aba Güreşi hakem semineri yapıldı.

Prof. Dr. İbrahim Öztek: “Çağdaş bir Türkiye Batı’nın korkulu rüyasıdır”

Üsküdar Üniversitesi Patoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, 6 -7 Temmuz tarihlerinde Hatay’ın Yayladağı ilçesinde gerçekleştirilen Türk devletleri 2. Dünya Müslüman Türkleri Buluşma Şöleni’ne katıldı.

Üsküdar Üniversitesi’nin Mezuniyet Coşkusu

Üsküdar Üniversitesi’nin 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’nde ön lisans, lisans ve yüksek lisans programlarından mezun olan 5 bin 943 öğrenci görkemli bir törenle diplomalarını aldı.

Üsküdar Üniversitesinde 15 Temmuz sergisi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü tarafından düzenlenen “15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi” fotoblok sergisi ziyarete açıldı.

Üsküdar Üniversitesinde Spor Yaralanmaları konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü tarafından düzenlenen “Uğur Zorçelik ile Spor Yaralanmaları Konferansı” adlı etkinlik gerçekleştirildi.

Sağlık Yönetiminde Kariyer Planlaması konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü ve Sağlık Yönetimi kulübü tarafından ‘Sağlık Yönetiminde Kariyer Planlaması’ başlıklı etkinlik gerçekleştirildi.

‘Çocuklarda Dikkat Geliştirme Atölyesi’ etkinliği gerçekleşti

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji kulübü tarafından 'Çocuklarda Dikkat Geliştirme Atölyesi' başlıklı etkinlik gerçekleştirildi. Etkinliğin konuğu Uzm. Psikolojik Danışman Mine Kilitçi oldu.

Üsküdar Üniversitesi sporda da zirvede!

Üsküdar Üniversitesi, spor alanında başarısını taçlandırmaya devam ediyor. Üsküdar Üniversitesi, Türkiye Üniversiteler Spor Federasyonu (TUSF) futbol, futsal, voleybol ve basketbol branşlarında tüm gruplardan çıkarak çeyrek finale katılma hakkı kazandı.

Üsküdarlı öğrenciler Söğüt-Küre’de kütüphane kurdular

Üsküdar Üniversitesi öğrencileri Türkiye genelinde kütüphane oluşturmaya devam ediyor.

Yeni Medya Sektörle Buluşuyor etkinliğinin üçüncüsü gerçekleştirildi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü ve Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya Kulübünün ortaklaşa düzenlediği Yeni Medya Sektörle Buluşuyor etkinliğinin üçüncüsü gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Tayfun Uzbay 'Cehalet Bilimi'ni anlattı

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Psikoloji Kulübünün birlikte düzenlediği “ Cehalet Bilimi” isimli konferans gerçekleştirildi.Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Psikoloji Kulübünün birlikte düzenlediği “ Cehalet Bilimi” isimli konferans gerçekleşti

Üsküdar Üniversitesi futbol takımı yarı finalde

Üsküdar Üniversitesi Futbol Takımı, TUSF (Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu) Futbol 2. Lig Çeyrek Final karşılaşmasında Galatasaray Üniversitesini 4-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi.

Üsküdar Üniversitesi erkek basketbol takımı 1.Lig'e yükseldi

Üsküdar Üniversitesi erkek basketbol takımı Kadir Has Üniversitesini 91-71 yenerek finale yükseldi.

Üsküdar’da “Mülteci Meselesi” konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Kulübü ile BİGENÇ Derneğinin düzenlediği “Mülteci Meselesi” adlı etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte İstanbul’un çeşitli üniversitelerinden öğrenciler Türkiye ve dünyadaki mülteciler hakkında sunum yaptı.

Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı yarı finalde

Üsküdar Üniversitesi erkek basketbol takımı İstanbul Üniversitesini 94-78 yenerek yarı finale yükseldi.

Üsküdarlı öğrenciler köy okulunu boyadı

Üsküdar Üniversitesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yalova Merkeze bağlı Kurtköy Köyü Kurtköy İlkokulunu boyayıp, okul duvarlarına resim yaptı.

Üsküdar Üniversitesinde Quıddtich sporu tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Organize İşler Kulübünün birlikte düzenlediği “Quıdditch Sporunun Tanıtılması” etkinliği gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesinde Yapay Zekâ Yaratıcılığı konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Yapay Zekâ ve Uygulama Geliştirme Kulübünün düzenlediği "Yapay Zekâ Yaratıcılığı" etkinliğinin konuğu Eğitmen Bager Akbay oldu.

Üsküdar Üniversitesi’nde Bir Mayısta Bir Gül!

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, kültür ve Spor Direktörlüğü ile Oyunbaz Palyaçolar Kulübünün birlikte düzenlediği “Bir Mayısta Bir Gül” etkinliği Üsküdar Üniversitesi emektarlarının yüzlerini güldürdü.

Üsküdar’da “Pazarlama ve Marka Sohbetleri-2” etkinliği düzenlendi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Endüstri ve Liderlik Kulübü tarafından düzenlenen “Pazarlama ve Marka Sohbetleri-2” etkinliğinin konuğu Global Magic Brands Kurucusu Ömer Şengüler ve Marka Strateji Danışmanı Didem Moralıoğlu oldu

Yapay Zekâ ve gelecek tartışıldı!

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Yapay Zekâ ve Uygulama Geliştirme Kulübü’nün birlikte düzenlediği “Yapay Zekâ Tartışmaları, Yapay Zekâ Etik midir?” etkinliği gerçekleştirildi.

Üsküdar’da dijital dönüşüm konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor direktörlüğü ile Dijital Dönüşüm Kulübü tarafından düzenlenen “Dijital Dönüşüm” etkinliğinin konuğu Ziraat Grubu İnternet ve Mobil Müdürü Erkan Derviş oldu.

İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor direktörlüğü ile Yapay Zekâ ve Geliştirme Kulübü tarafından düzenlenen “Mobil Uygulama Geliştirme Workshop” etkinliğinin konuğu Bilge Adam akademisinden Murat Vuranok oldu.

Bayan voleybol takımı çeyrek finalde

Üsküdar Üniversitesi bayan voleybol takımı Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Voleybol Bayanlar 2. Lig’te çeyrek finale yükseldi.

Start Off 4 gerçekleştirildi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Endüstri ve Liderlik Kulübü’nün düzenlediği “Start Off 4” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe L’Oreal Paris Satış Müdürü Ali Çiftçi ve Yataş ticari ürünler satın alma yöneticisi Erdinç Uzunhan konuk oldu.

Bir Sporcu Nasıl Beslenmeli?

Üsküdar Üniversitesi ve Sağlık, Kültür ve Spor direktörlüğü ile Beslenme ve Diyetetik Kulübü tarafından düzenlenen “Kariyer Basamakları Sunumu” etkinliğine Kadın Milli Güreşçiler Diyetisyeni Merve Şahiner konuk oldu.

Üsküdar Üniversitesi erkek basketbol takımı çeyrek finalde

Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) 2. Lig B grubunda 4 te 4 yaparak bir maç eksiği ile B grubundan birinci olarak çıkmayı garantiledi.

Müzik sosyolojisi buluşmaları gerçekleştirildi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Sosyoloji kulübünün birlikte düzenlediği “Müzik Sosyolojisi Buluşmaları” etkinliği gerçekleştirildi.

Gazeteci Nedim Şener Üsküdarlı öğrencilerle buluştu

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Bir Düşün Sosyal ve Siyaset Kulübünün düzenlediği söyleşinin konuğu gazeteci Nedim Şener oldu.

Sette çocuk psikolojisi ele alındı

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Bilim Ofisi Kulübü düzenlediği “Sette çocuk psikolojisi” adlı söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşiye konuşmacı olarak Psikolog Talha Tolunalp katıldı.

Bir Televizyon Projesi Nasıl Hazırlanır?

Üsküdar Üniversitesi, Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Bir Düşün Sosyal ve Siyaset Kulübünün düzenlediği “Bir Televizyon Projesi Nasıl Hazırlanır?” etkinliğinin konuğu TRT1'de yayımlanan “Tozkoparan” dizisinin yapımcısı Elif Hamamcı oldu.