Announcements and News View All

“Hedef Arkadaşlığı” Projesi Lansmanı Gerçekleştirildi

Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığına bağlı Uluslararası Öğrenci İlişkileri Birimi tarafından düzenlenen etkinlikte Üsküdar Üniversitesi “Hedef Arkadaşlığı” proje kapsamında bir lansman düzenledi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, dostluk kavramının İslam medeniyetinin bize kazandırdığı en büyük değer olduğuna dikkat çekti.

Sürdürülebilir Yeşil Bir Gelecek İçin Sürdür Çocuk Projesi

BP Gelişim Seninle tarafından finanse edilen Üsküdar Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma Kulübü’nün yürüttüğü Sürdür Çocuk Projesi 24- 27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdiği proje açılışına ve uygulamalarına...

Kızılay Kulübü Kahve, Kitap, Muhabbet Etkinliği Gerçekleştirdi

Üsküdar Üniversitesi Kızılay Kulübü’nün gerçekleştirdiği Kahve | Kitap | Muhabbet adlı serisi, iyiliğin kitaplara yansımalarını görmek ve kulüp üyeleri arasındaki muhabbeti güçlendirmek amacıyla her ay düzenlenmektedir.

“Bi Başka Mühendislik Zirvesi TECH’22” Gerçekleştirildi!

Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü tarafından Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) desteğiyle düzenlenen “Bi Başka Mühendislik Zirvesi TECH’22” alanında uzman isimleri ağırladı. Zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Üniversite olarak gençlere ihtimal iklimi oluşturmamız gerekiyor. Gençler de kendilerini aşan amaçlar edinmeli.” dedi. 

Kızılay Kulübü'nden 'İyiliği Yoğuruyoruz' Etkinliği!

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı çatısı altında düzenlenen kulüp etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Üsküdar Üniversitesi Kızılay Kulübü, “İyiliği Yoğuruyoruz” etkinliği gerçekleştirdi.

Üsküdar Tıp Öğrencileri Birliği ‘Gümüş’ Üye Kategorisine Yükseldi

Üsküdar Tıp Öğrencileri Birliği, TURKMISC (Türk Tıp Öğrencileri Birliği) genel kuruluna katılma hakkı elde etti. 16 Mayıs’ta yapılan oylama sonucunda Üsküdar Tıp Öğrencileri Birliği, Türk Tıp Öğrencileri Birliği bünyesinde bronz kategoriden gümüş kategorisine yükseldi.